GENEL ALANLAR

Otelimizin her alanı sosyal mesafe kuralına göre yeniden düzenlenmiştir. Misafirlerimizin temas edebileceği her alan sık periyodlarda temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir. Covid-19 yazılı ve görsel bilgilendirmeleri her alanda misafir ve personelin görebileceği alanda konumlandırılmıştır. Tuvaletler rutin temizlikleri sonrası sık periyodlarla dezenfekte edilmektedir.

YİYECEK & İÇECEK BÖLÜMLERİ

Otelimizdeki tüm dış mekanlar, toplantı salonu, personel çalışma ofisleri sosyal mesafe kuralı gereğince düzenlenmiştir. Servis personelimiz maske, eldiven ve siperlik kullanmaktadır. Açık büfe kahvaltı servisimiz pleksi seperatörler ile güvenli hale getirilmiştir. Servis ekipmanları tek kullanımlık kılıflar içerisinde sunulacaktır. Mutfak personeli üretim aşamasında eldiven ve maske kullanmaktadır.

MİSAFİR ODALARI

Klima filtreleri her oda çıkışında dezenfekte edilmektedir. Kat hizmetleri personelimiz misafir odalarını kişisel koruyucu ekipmanlarını kullanarak temizlemektedir. Temizlik ve dezenfeksiyon işlemleri tamamlanan odalar, ilk kez misafir tarafından kullanıma açılmaktadırr. Rutin temizlik sonrasında sık temas edilen tüm objeler, tv kumandaları tek tek temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir. Odalar giriş ve çıkış sonrasında ULV (Ultra low volume) püskürtme ile dezenfekte edilir.

ODA GİRİŞİ

Check-in işlemleri tüm kişisel koruyucu ekipmanlarını giymiş personelimiz tarafından en hızlı şekilde yapılmaktadır. Temassız pos cihazları kullanılmaktadır. Oda anahtarları ve enerji kartları her resepsiyona bırakıldığında dezenfekte edilir. Misafir ve resepsiyonist arasında gereken sosyal mesafe ve yalıtım sağlanmıştır. Resepsiyonda tek kullanımlık cerrahi maskeler, misafirimizin ihtiyaçları doğrultusunda temin edilmektedir.

Otel Giriş - Çıkış Saatleri

Otelimize giriş saati Covid-19 önlemleri kapsamında geçici bir süre için 16:00 olarak değiştirilmiştir, çıkış saati 12:00'dir.

Tatilinizi 4 Taksitte Ödeyin

Bonus ve Maksimum kartlarınıza 4 taksit yapıyoruz.

Our latest special offers,
straight to your inbox

Stay up to date with the latest specials from Base Hotel. Subscribe and save on your next stay.

Continue browsing site